Počítačové systémy

Naše firma dodává počítače všech významných výrobců (Acer, HP, Fujitsu-Siemens, Lenovo, DELL).

Těžištěm našeho prodeje počítačů jsou však systémy budované ze značkových komponent firmy Intel (procesor i základní deska), jejichž výhodou oproti výše jmenovaným je:

  • možnost konfigurace přesně na míru podle potřeb zákazníka již od jednoho kusu,

  • osvědčená vysoká spolehlivost,

  • rychlý servis.

Naše systémy zahořujeme a testujeme po dobu nejméně 24 hodin, čímž se výrazně odlišujeme od jiných assemblerů, kteří zpravidla nepřekročí 4 hodiny testování. Při tom je statisticky prokázáno, že nejvíce poruch se projeví během prvních 24 hodin provozu. Při výběru použitých komponent se dlouhodobě zaměřujeme na výrobce, jejichž produkty jsou proslulé především svojí spolehlivostí a kompatibilitou. Díky tomu se nám podařilo snížit poruchovost na úroveň, která u jiných výrobců není běžná. To oceňují zejména správci sítí, kteří se tak nemusí věnovat chybám techniky a mohou se plně soustředit na řešení softwarových problémů.

Kromě počítačů samozřejmě nabízíme a dodáváme nejrůznější periferie a doplňky, jako monitory, myši, klávesnice, tiskárny a multifunkční zařízení, scannery, počítačové komponenty, spotřební materiál pro tiskárny, záložní zdroje a jiné produkty. Dodáváme též sofware, jak operační systémy, tak aplikace, zejména.produkty firem Microsoft, Symantec a Corel.

Naše firma je zapojena do partnerských programů předních světových výrobců počítačových komponent. Účast v těchto programech nám umožňuje absolvovat pravidelná technická školení, a tak udržujeme naše vědomosti na vysoké úrovni. Jako jedni z prvních v České republice jsme se stali IPI partnery (Intel Product Integrator). Dále jsme například zapojeni v programech firem Seagate, APC, HP, Lenovo, Acer, Microsoft.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu gingo@gingo.cz a nechte si od nás vypracovat cenovou nabídku.