Co je skutečný server?
Intel modular server
Servery Intel
Servery Lenovo

Servery

Naše firma dodává servery všech významných výrobců (HP, IBM, Fujitsu-Siemens, Lenovo, Acer).

Dodáváme i vlastní servery založené na serverových platformách firmy Intel, jejichž výhodou oproti výše jmenovaným je zejména možnost konfigurace přesně podle potřeb zákazníka, což bývá u hotových produktů jiných výrobců značný problém. Z našich zkušeností víme, že v případě požadavku nepatrně odlišné konfigurace serveru, než je standardně nabízená, se může dodací doba vyšplhat řádově až na měsíce. To v případě serverů Intel nehrozí. Rovněž bychom rádi zdůraznili, že servery na platformách Intel lze navrhnout tak, aby byly plně kompatibilní i s různými distribucemi Linuxu, což se může v některých případech u hotových serverů rovněž projevit jako problém.

Firma Intel se věnuje návrhu i výrobě serverových platforem již od 90. let minulého století. Jejich výrobky jsou proslulé svoji spolehlivostí. Intel nabízí širokou škálů serverů od levných jednoprocesorových entry-level serverů ve stolním i rackovém provedení přes výkonné víceprocesorové servery až po Intel Modular Server, který obsahuje diskové pole a je do něho možno zapojit až šest různých modulárních serverů (žiletek).

 

Disková pole

Kromě diskových polí předních výrobců (IBM, HP, Fujitsu-Siemens) máme velmi dobré zkušenosti s výrobky firmy PROMISE. S jejich storage lze dosáhnout diskových polí o velikosti desítek TB (terabytů) při velmi výhodných cenách.

Pro malé firmy a domácnosti se osvědčily NAS zařízení (network attached storage) firmy ZyXEL a D-link.

 

V případě zájmu napište nebo zavolejte.