Počítačové sítě

Firma GINGO s.r.o. se věnuje počítačovým sítím již od roku 1992. Za tu dobu jsme vybudovali mnoho menších i větších sítí (až 500 přípojných míst), od dnes již nepoužívaných sítí realizovaných koaxiálním kabelem přes strukturované sítě kategorie 5e a 6 až po páteřní optická vedení.

Podle finančních možností zákazníka jsme schopni navrhnout a zrealizovat sítě z cenově méně náročných komponent i ze špičkových prvků, jako jsou například výrobky firmy Panduit.

Z aktivních síťových prvků se zaměřujeme na produkty HP ProCurve, 3COM a ZyXEL pro náročné aplikace. Pro malé sítě a cenově kritické projekty nabízíme prvky firem ZyXEL, D-link a SMC. V případě požadavku zákazníka jsme samozřejmě schopni dodat i zboží jiných výrobců.

 

Serverovny

Mezi naše činnosti patří rovněž návrh a dodávka vybavení serveroven, a to i včetně klimatizace. Dodáváme vysokozátěžové rackové skříně, klimatizační jednotky a záložní zdroje, vše od firmy APC. Pro nízkorozpočtové projekty dodáváme rackové skříně lokálních výrobců (např. Triton).

Problematika návrhu serveroven je komplexní záležitost, vždy se jedná o individuální řešení. V případě zájmu se na nás můžete s důvěrou obrátit a kontaktovat nás telefonem či e-mailem.